Pärnu JK ei andnud meile mingit võimalust

Pühapäeval, 2. septembril võõrustati koduväljakul tugevat Pärnu võistkonda, kes asub tabelis hetkel seitsmendal kohal. Vastased olid jõulised, aga samas tehnilised. Julgeti palliga ise liikuda ja petteid teha. Meie seevastu saime palli kätte, aga andsime üsna kiiresti jälle palli ära. Aktiivsusest ja just agressiivsusest jäi kõvasti puudu. Oma värava kaitsmine peaks olema prioriteet iga hinnaga. Esimestel minutitel lasime kohe omale värava lüüa, mis viis meid rivist välja, poolaeg lõppes 0:3. Kahjuks lasti väga lihtsalt keskelt löögile ning väravast tuli noppida veel viiel korral pall. Lõppskooriks 0:8. Kiidusõnad meie väravavahile, kes tegi palju häid tõrjeid ja skoor oleks võinud ilma tema tegutsemiseta veelgi suurem olla.
Saime palju õpetussõnu ja erinevaid mängusituatsioone juurde ja loodame, et nendest ka õpitakse. Järgmine kohtumine juba neljapäeval Kohilas.
Koosseis: Hedina (vv), Anette, Lissel Lee, Kristina, Liisi, Liisu, Luise, Saskja, Nora, Meribell, Marilyn.
                Pildil: T-U15 võistkond maskottidega