Alustame treeningutega

Alates 2. maist on lubatud jälle alustada treeningutega. Et treening oleks sujuv, on meile pandud EV valitsuse juhistega peale piirangud ja reeglid. Palun lugege need läbi ja selgitage ka lastele. Selgitame neid ka treeningul ise veelkord:

Trenni tuleb terve laps!

1. Treeningule tullakse isikliku sõiduvahendiga ja lahkutakse samamoodi oma vahendiga.

2. Lapsevanematel on soovitus jääda autosse või lahkuda peale lapse toomist staadionilt, et vältida lapsevanemate grupiviisilist kogunemist.

3. Trennis osalejad on jagatud maksimaalselt 9-liikmelisteks gruppideks, millel on üks treener. (Rohkem mängijaid- rohkem treenereid)

4. Haigusnähtudega isikud ei tohi tegevustes osaleda. Tegevuse läbiviimise eest vastutaval isikul on õigus haigusnähtudega isik ja koroonaviirusesse nakatunuga kokku puutunud isik ära saata.

5. Ühiseid riietus- ja pesuruume ei tohi kasutada. Treeningule tullakse otse staadionile treeningrõivastes ja treeningult lahkutakse otse koju.

6. Treeningul osaleja saabub treeningule vahetult enne treeningut, võimalusel mitte varem kui 5-10 minutit enne treeningu algust.

7. Keelatud on enne ja pärast treeningut ning treeningu ajal kätlemine, kallistamine ja muu otsene kontakt, et takistada võimalikku piisknakkuse edasikandumist.

8. Treenerilt saab käte desinfitseerimisvahendit, mida saavad kõik kasutada.

9. Enne treeningu algust ja pärast treeningut ei tohi koguneda gruppidesse, hoida tuleb kõigist vähemalt kahemeetrit distantsi.

10. Tuleb kuulata treeneri juhiseid, sest treeningud viiakse läbi vastavalt Vabariigi valitsuse juhistele, 2+2 reeglit jälgides, kontaktivaba treeninguna.

11. Isiklikud üleriided, spordikotid ja joogipudelid tuleb tuleb asetada treeningukaaslase asjadest kahemeetrise vahega.

12. Oma isiklikke asju (nt joogipudelit) ei tohi kaaslastega jagada ega vahetada.

13. Oma palli treeningule kaasa võtta ei ole lubatud. Kasutame treeningutel treenerite poolt desinfitseeritud treeningvahendeid.

14. Pärast treeningu lõppu vaheta koheselt jalanõud ja siirdu otse koju pesema.

SUHTUME ERIOLUKORRA AJAL TREENIMISE TINGIMUSTESSE JA REEGLITESSE TÄIE TÕSIDUSEGA!

OLLES TUBLID, HOOLIKAD JA JÄRGIDES REEGLEID, TAGAME SELLE, ET TREENINGUD SAAKSID JÄTKUDA NING ERIOLUKORD LÕPPEKS VÕIMALIKULT KIIRESTI!

HOIAME PUHTUST JA HÜGIEENI, PESEME JA DESINFITSEERIME KÄSI KA VÄLJASPOOL TREENINGUID!

HOIDUME SÕPRADEGA KOGUNEMISEST VÄLJASPOOL TREENINGUID!Alates järgmiset nädalast on treeningajad Orissaare staadionil sellised:
E, 4. mai kl 17.30 - 18.30
K, 6. mai kl 17.30 - 18.30.

Palun teatada, kui laps EI OSALE treeningul.
Peame veelgi rohkem tegema ettevalmistusi, kuna laste ja treenerite arv on väga oluline.

Kes soovib osaleda rohkematel treeningutel, siis on sul võimalus tulla ka poiste trenni:
MUHUS
E ja K kell 19-20.00

LEISIS
T ja R kell 18-19.00

Eelmine
Liigume uuele aadressile
Järgmine
Muhus madistati kolmepäevases laagris

Vastused puuduvad

Email again: