Hooaeg lõpetati ühislaagriga

Tüdrukute U 15 ja U 11 ning poiste U 11 hooaeg lõpetati ühislaagriga Jõulumäe Tervisespordikeskuses, Pärnumaal.
Eesmärgiks veeta kolm päeva koos toredasti aega erinevaid mänge mängides ja võistlusi pidades.
Jõudsime kohale koolivaheaja teisipäeva pärastlõunaks ja saime kohe kõhud täis süüa. Siis vahetasime riided soojemate vastu ja läksime õue. Õues alustasime discgolfi mängimisega. Peale kiiret kullimängu küngastel tegime viis võistkonda ja lasime kettad lendu. Kuna ilm ei soosinud just meie tegevust, siis kolisime peagi tuppa. Peale õhtusööki kogunesime saali, kus lapsed said mängida erinevaid liikumismänge, populaarset "jahimeest", erinevaid meeskonnamänge ja teatevõistlusi. Loomulikult ei puudunud ka viktoriin ja sõnaseletusmäng.
Järgmine hommik algas maitsva pudruga, peale mida toimus orienteerumine koos ülesannete lahendamisega. Videosse tuli võtta ülesannete lahendused, kus tuli kasutada mõistust, leidlikkust ja osavust. Õhtupoolikul alustasime kergejõustiku mitmevõistlusega. Soojenduseks kiire rahvastepall ning siis juba 60 m jooks, kaugushüpe, pallivise, kettaheide ja mäkkejooks. Peale väsitavat võistluspäeva toimus õhtul pidulikum hooaja lõpetamine, kus vaadati hooajale tagasi, tunnustati parimaid ja söödi maitsvat torti.
Jagati tiitleid:
JK Saarepiiga U 11 "säravaim täht" Eva Kätliin Leidas
JK Saarepiiga U 15 "kaitsetala" Lissel Lee Tamtik
Leisi JK U 11 2018 hooaja "parim mängija" Kristofer Vallau
Loomulikult olid kõik mängijad tublid ning andsid võistkonda oma panuse. Seepärast said kõik kaela omale sümboolse medali, mälestuseks vahvast hooajast.
Peale tordisöömist ootas meid kõiki kuum saun, kuhu peaaegu kõik ka sisse astusid. Loomuliuklt ei puudunud laualt saunanäks, mis üsna kiiresti laualt kadus.
Viimasel päeval olime jälle õues, mis sest, et kerge vihm meid pidevalt saatis. Plaani võtsime korvpalli vabavisete võistluse, pioneeripalli ja maastikumängu "lippude varastamise".
Laagri alguses andsime lastele ülesande teha 2- minutilise ettekande teemal "Mina ja jalgpall". Tubade peale tuli ülesanne lahendada. Nägime erinevaid etteasteid alustades luuletustest, mõistatustest ja lõpetades viktoriiniga. Väga huvitav oli!
Lisaks- esimesel päeval korjasime ära kõik telefonid, et lapsed pööraksid üksteisele rohkem tähelepanu ja leiaksid vabadel hetkedel omale ise tegevust, mitte ei sukelduks nutimaailma. Lubasime õhtul pool tundi helistamiseks ja netis surfamiseks ja siis minuti pealt toodi need jälle treenerite kätte. Loodan, et lapsed said ka ise aru, kuivõrd on nutimaailm neid endasse haaranud ja üksteisega suheldakse seepärast vähem. 

Tänan kõiki tublisid kohalolijaid, oli väga tore laager! Järgmisel aastal toimub kindlasti hooaja ettevalmistuse laager aprillikuus ja lõbus jalgpallilaager suvel. 

Täname kõiki mängijaid, kes olid läbi hooaja olemas ja võistkonda alt ei vedanud. Mängijate areng toimus silmnähtavalt, kui kõrvutame esimese kohtumise ja viimase kohtumise. Loodame, et areng jätkub ja tuleval aastal.

Treenerid Kateriin ja Margus                  Pildid: Kateriin Kuusk
Previous
Võitluslik mäng, napp kaotus
Next
2009 tüdrukute esimene turniir Lähtel

6 replies

Email again:
DwtVRlMQicE June 27, 2020
KwmaXqfnsWcdjxtM
bojxpBiV June 27, 2020
NzKUjhwlLDRif
kVUawcIfGmvyMJ August 01, 2020
ksutUPHEOwa
bjErnZtuXpxAvq August 01, 2020
LuGjxZyVFPi
WJDyTFKOueYo September 23, 2020
FKGAXOZIvY
AjCahKflDEQwXsL September 23, 2020
HiubPUmpryxLtJj