Eesti English Русский

PEALEHT

JK Saarepiiga lõpetas hooaja võidukalt

JK Saarepiiga naiskond pidas välishooaja viimase kohtumise Narvas, kus võõrustajaks JK Narva Trans. Kuna suvel piirilinna naiskond loobus Saaremaale sõidust, siis oli võrdlusmoment olemata ning tuli mängida kindla peale. Mängu algus oli veidi unine, kuid mida edasi, seda paremaks mängurütm läks. Naiskond mängis kindlalt ja võitluslikult. Esimese poolaja 35.minutil andis Diana Migalenja hea söödu Kersti Riil'ile, kes palli kindlalt vastase väravasse toimetas. 1:0.
Teisel poolajal püüdis kohalik naiskond initsiatiivi oma kätte saada, kuid meie naiskond vastas samaga ning mäng jäi lõpuni ikkagi meie kontrolli alla. Nii tuli hooaja viimases mängus võit ning koos sellega liigatabelis 5.koht. Võit rõõmustab, murekohaks jäi ikkagi realiseerimine - võidunumber võinuks oluliselt suurem olla. Ehk järgmisel hooajal teeme paremini